as amasya, amasya üniversite, amasya hastanesi, haber amasya, amasya haber, amasya lisesi, amasya tur, amasya meb, amasya 3d fotoğraf, amasya hava

AMASYA BILGI & HABERLER..www.amasyabilgi.com
 

(g) Özel Sevgi Başarır İ.Ö. Okulu’nda 24 Kasım: Öğretmenim Günün Kutlu Olsun

Amasya Özel Sevgi Başarır İlköğretim Okulu öğrencileri ve öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü düzenledikleri etkinlikle kutladılar. Sevgi Başarır İlköğretim Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen kutlama programına öğrenci velileri, okul ..
28 Kasım 2007 / Çarçamba - 7 yıl önce
Özel Sevgi Başarır İ.Ö. Okulu’nda 24 Kasım: Öğretmenim Günün Kutlu Olsun

Amasya Özel Sevgi Başarır İlköğretim Okulu öğrencileri ve öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü düzenledikleri etkinlikle kutladılar.

 

Sevgi Başarır İlköğretim Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen kutlama programına öğrenci velileri, okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

Okul öğrencilerinin hazırlayıp ve sundu 24 Kasım Öğretmenler Günü programı velilerden alkış aldı. Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen kutlama programında şiirler okundu, şarkılar söylendi, mini oratoryo yapıldı.

 

Son derece zengin hazırlanmış kutlama programında öğrenciler velilerine ve özellikle de öğretmenlerine duygulu ve coşkulu anlar yaşattılar. Baş Öğretmen Atatürk’e, Cumhuriyete, Cumhuriyetin gelişmesi ve çağdaş uygarlık seviyesine çıkılmasında öğretmenin öneminin, sorumluluklarının da vurgulandığı kutlama programında Okul Müdür Necati Bulut da öğrencilere ve katılımcılara teşekkür etti.

 

Sevgi Başarır İlköğretim Okulu’nun Amasya’da eğitimin parlayan yıldızı olduğunu belirten Bulut, Baş Öğretmen Atatürk’ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda öğretmen olarak, eğitimci olarak sorumluluklarının farkında olduklarının altını çizdi.Yükleniyor...
dffsdf asdasd
 
 
   
 
Amasya Haberleri, Amasya Haber - Amasya Bilgi Sitesi

  Haberler İlçeler Politika Magazin Kelime Bilgilendirme  

 

amasya haberleri

amasyahaberleri

amasya haber

amasya bilgi

as amasya

asamasya

taşova haberleri

suluova haberleri

gümüşhacıköy

merzifon haberleri

hamamözü

göynücek

r. tayyip erdoğan

abdullah gül

ahmet davutoğlu

kemal kılıçdaroğlu

ahmet iyimaya

egemen bağış

hilal cebeci

ayşe özyılmazer

ajda pekkan

acun ılıcalı

ali şan

demet akalın

amasya hastanesi

amasya köyü

amasya lisesi

amasya tur

amasya gazete

amasya emlak

amasya valiliği

amasya belediyesi

amasya müzesi

amasya üniversite

amasya meb

amasya mem

 amasya haberleri | amasya bilgi | Yazar Girişi